Lakitelek, Kiss János u. 1. (76) 449-077 lakitelekiskola@gmail.com

2019 decemberi hírek

December 16-án iskolánk némettanárai klubdélutántrendeztek tanítványaiknak, melyre meghívták azokat a korábban végzett diákjainkat is, akik tagozatos, vagy kéttannyelvű iskolába járnak. A vidám éneklés, beszélgetés mellé süteményeket, üdítőket is fogyaszthattak a gyerekek.

 

Zeneiskolásaink karácsonyi koncertjére, valamint néptáncosaink és citerásaink gálaműsorára december 18-án került sor a művelődési házban. Nagy örömünkre mindkét rendezvény telt házat vonzott.

 

A pedagógus karácsonyt december19-én, az iskolai karácsonyi ünnepséget pedig december 20-án rendeztük. Harmadikos diákjaink szerepeltek az adventi községi gyertyagyújtásokon is.  Köszönjük szépena Lezsák Sándor képviselő úr által felajánlott ajándékcsomagokat!

 

2020. január 11-én a Lakiteleki Tűzoltózenekar újévi koncertjén kiválóan szerepeltek diákjaink is a felnőttekkel együtt. Köszönjük Szőke Ferenc karnagy úrnak, hogy lehetőséget adott számukra a fellépésre!