Lakitelek, Kiss János u. 1. (76) 449-077 lakitelekiskola@gmail.com

2019 januári hírek

Január 22-én, a Himnusz születésének évfordulóján a művelődési házban ünnepeltük meg A magyar kultúra napját. Zeneiskolásaink koncertje, a nyolcadikosok vers és prózamondása után közösen szavaltuk nemzeti imánkat.


Felsős diákjaink többször voltak vendégei  január hónapban is nyertes pályázataink nyomán az Öveges-labor programnak, valamint a kecskeméti természettudományos élményközpontnak, mely a Tudomány és technika házában található.


Január 24-én rendezték a Lotz János országos szövegértési és helyesírási verseny következő fordulóját Kecskeméten. Iskolánkból nyolc tanuló jutott be a megyei döntőbe. Herczeg Vivien, Tóth Emese, Rácz Maja - Antall Attiláné tanítványai; Rácz Ferenc, Kissné Nagy Krisztina diákja, valamint Tigyi Julianna nyolcadikosai: Vincze Szilvia, Belicza Panna, Németh Réka és Erdős Jázmin. Gratulálunk a gyermekeknek és a felkészítő tanároknak, kíváncsian várjuk az eredményeket.