Lakitelek, Kiss János u. 1. (76) 449-077 lakitelekiskola@gmail.com

2021 augusztus - szeptemberi hírek

Augusztus utolsó napjaiban a Biztonságos és Élhető Városokért Alapítvány közreműködésével nyolcadikosaink kifestették a tornatermi öltözőket, felújították az öltözőpadokat. Az alapítvány pályázata nyomán új bútorokat és értékmegőrző szekrényeket is kaptunk.

 

Ötödikeseink több szülő segítségével augusztus végén lefestették a művelődési ház melletti játszótér kerítését. Az önkormányzat jóvoltából üdítő, pizza és póló volt a jutalmuk. Köszönjük munkájukat, köszönjük a finomságokat!

 

Közel 60 kis elsős ült iskolapadba az idei tanévben, a tanévnyitón ők húzták meg a gyermekeket köszöntő kis harangot.

 

Szeptember 17-én másodikosaink és harmadikosaink Józsa Katalin, Zum Erika, Monzák Péter és Tolnai Ottó vezetésével drámajáték foglalkozáson vettek részt a művelődési házban. Közös produkcióban A kiskondás című magyar népmesét vitték színre a gyermekek nagy örömére.

 

A Szülői Közösség már szeptember 18-ra jótékonysági programot szervezett, amelynek megvalósításához számos felajánlást támogató segítséget kaptunk. Hálásan köszönjük minden támogató nagylelkűségét!