Lakitelek, Kiss János u. 1. (76) 449-077 lakitelekiskola@gmail.com

Alig pár napja...

Alig pár napja, hogy áttértünk a távoktatásra, de az emeletes iskola alsós udvarán ma sem volt csend. A Duna Aszfalt Zrt. munkagépei és emberei (a karbantartóinkkal együtt) megkezdték a már régóta esedékessé vált udvarrendezést. Több teherautónyi homokkal, humusszal töltik fel az udvar kimélyült vagy balesetveszélyessé vált részeit. Hoztak friss marosi homokot a játszótéri elemek alá, valamint a távolugró helyre is. A meglévő fehér, apróköves utat is megemelik, új apróköveket hoznak rá. Füvesíteni is szerettek volna, bár a locsolás ezen az udvaron nem megoldott. Hátha a gyerekek hosszabb távolléte alatt- a nyári szünetben- mégis sikerülne! Ehhez a fűmagot is felajánlották. Holnap is folytatódik a tereprendezési munka! Köszönjük ezt a nagyon-nagyon értékes felajánlást! Saját költségvetésünk nem tenné ezt lehetővé. Reméljük, egy szebb, veszélyektől mentes udvarnak örülhetünk hamarosan!