Februári hírek

A Magyar kultúra napjáról iskolai keretben, vetélkedőkkel emlékeztünk meg. A Himnuszról, a magyar kultúrtörténet fejezeteiről könyvtárosunk, Dr. Olajos Éva és a községi könyvtár vezetője, Szabó Istvánné is érdekes feladatsorokatállítottak össze. Köszönjük szépen munkájukat!

Február 5-én Sallainé Győri Csilla második osztályosai, Váradi Erika negyedikesei és a Színeskert szakkör vállalkozásának tagjai is részt vettek a tőserdei madárodúk kihelyezésében. Jó volt viszontlátni diákjainkat a Kecskeméti Televízió riportjában.

Alsósaink és felsőseink is csak osztálykeretben farsangozhattak ebben az esztendőben, a hagyományos nagy farsangi vigalom elmaradt. A fényképek tanúsága szerint így is nagyon ötletes maskarákban próbálták elijeszteni a telet.