Iskolai hírek

Január 22-én, A magyar kultúra napján, a művelődési házban versekkel, muzsikával és közös szavalattal köszöntöttük a 197 esztendős Himnuszt, valamint megtekintettük a TVR1 – MAGYARADÁS szerkesztőségének Kölcsey szülőfalujáról, Sződemeterről szóló kisfilmjét.

Február 11-én a Lázár Ervin Programban elsőseink Az aranyszőrű bárány című bábjátékot tekintették meg. A kormányzati támogatás eredményeként elsőtől nyolcadik osztályig minden esztendőben ingyenesen bábszínházi, zenei, cirkuszművészeti, táncszínházi és nagyszínházi előadáson vehetnek részt a diákok.

Megbeszélést tartott a Lakiteleki Iskoláért Alapítvány Kuratóriuma. Tisztelettel köszönjük azok támogatását, akik adójuk 1 %-ával az elmúlt esztendőkben az Alapítvány munkáját segítették. A befolyt összeget a gyermekek jutalmazására, iskolai programok rendezésére fordítottuk. Kérjük Önöket, hogy ebben az esztendőben is támogassanak bennünket! Adószámunk: 18346644-1-03.