Lakitelek, Kiss János u. 1. (76) 449-077 lakitelekiskola@gmail.com

Közép – Magyarországi Majorette Verseny

2019. május 11-én a Közép – Magyarországi Majorette Versenyen vettünk részt, amely idén Kókán került megrendezésre. Nagy meglepetésünkre a szokásosnál több nevezés érkezett, mint az előző években, így egy igazán hosszú, de annál eredményesebb napot tudhatunk magunk mögött. A lányok és Regő most megmutathatták mindazt, amit az év során tanultak egy igazán nagy megmérettetés keretein belül. Összesen 11 koreográfiával léphettünk a szakmai zsűri elé, amelyek között voltak csoportos, miniformációs és szólóformációs versenyszámaink. Mindezekből kiemelném a dobogós helyezéseket. Első helyezést ért el a cheer pompon miniformáció, a szenior bot-pompon mix nagycsapat, és a Rácz Maja és Zérci Virág alkotta bot duó. Második helyezést ért el a kadet nagycsapat által színpadra vitt Aladdin című botos koreográfia. Bronz éremmel térhetett haza a kadet bot miniformáció, a szenior bot miniformáció és Vass Boglárka kadet pompon szólista. A csoport minden tagja nagyon szépen szerepelt, és ahogy szokták mondani: „az évek meg a rutin” az, amely a sikerünk kulcsává vált.

A csapat edzője és koreográfusa Tóth Zsófia, a gyerekeket mentorálta: Kardos Edina, Faragó Violetta és Madari Lili.

 

Versenyen részt vevő gyerekek:

 

Balla Vivien

Bodri Bella

Borbély- Kalócz Tamara

Dobi Leila

Faragó Lilien

Faragó Violetta

Kakó Villő

Kelemen Léda

Kovács Olívia

Kozma Katalin

Kubányi Diána

Madari Lili

Rácz Maja

Révész Lili Henrietta

Riczu Regő

Tóth Dorina

Tóth Réka

Varga Nelli

Vass Boglárka

Vincze Szilvia

Zérci Virág Hanna