Közép – Magyarországi Majorette Verseny

2019. május 11-én a Közép – Magyarországi Majorette Versenyen vettünk részt, amely idén Kókán került megrendezésre. Nagy meglepetésünkre a szokásosnál több nevezés érkezett, mint az előző években, így egy igazán hosszú, de annál eredményesebb napot tudhatunk magunk mögött. A lányok és Regő most megmutathatták mindazt, amit az év során tanultak egy igazán nagy megmérettetés keretein belül. Összesen 11 koreográfiával léphettünk a szakmai zsűri elé, amelyek között voltak csoportos, miniformációs és szólóformációs versenyszámaink. Mindezekből kiemelném a dobogós helyezéseket. Első helyezést ért el a cheer pompon miniformáció, a szenior bot-pompon mix nagycsapat, és a Rácz Maja és Zérci Virág alkotta bot duó. Második helyezést ért el a kadet nagycsapat által színpadra vitt Aladdin című botos koreográfia. Bronz éremmel térhetett haza a kadet bot miniformáció, a szenior bot miniformáció és Vass Boglárka kadet pompon szólista. A csoport minden tagja nagyon szépen szerepelt, és ahogy szokták mondani: „az évek meg a rutin” az, amely a sikerünk kulcsává vált.

A csapat edzője és koreográfusa Tóth Zsófia, a gyerekeket mentorálta: Kardos Edina, Faragó Violetta és Madari Lili.

Versenyen részt vevő gyerekek:

Balla Vivien

Bodri Bella