Lakitelek, Kiss János u. 1. (76) 449-077 lakitelekiskola@gmail.com

Lévai-iskola új játszótere

Esztendők óta gyűjtötte a pénzt a lakiteleki Iskoláért alapítvány arra, hogy a Lévai-iskolánál új játszótérrel örvendeztethessük meg a gyermekeket. Borosné Edit néni adott új lendületet a megvalósításnak, s a Szülői Munkaközösség tagjaival és az Önkormányzattal egyeztetve felgyorsultak az események. Sok-sok társadalmi munka, felajánlások, támogatások révén jutottunk el oda, hogy október 2-án kisdiákjaink birtokba vehették a gyönyörűen füvesített udvart, az új játszóteret. Szeretnénk megköszönni a Szülői Munkaközösség tagjainak kétkezi munkáját, Héjjas Pálnak az udvar füvesítését, Boros Józsefné, Földvári Dezső, Kalócz Antal és Kalócz Helga, Mócza István, Pótári Béla, Subicz Beáta, Szűcs Pál, Tóbi István anyagi segítségét, alapanyag felajánlását, az Önkormányzat szakembereinek szervező munkáját, pénzügyi támogatását, fizikai munkáját, mindazok segítségét, akik kivették részüket az építkezésből. Reméljük, hamarosan folytatni tudjuk a szépítést az emeletes iskola udvarával!