Lakitelek, Kiss János u. 1. (76) 449-077 lakitelekiskola@gmail.com

Művészeti iskola befizetése

Kedves Szülők!

 

A művészeti iskola befizetéséhez kapcsolódóan szeretnék Önökkel néhány gondolatot megosztani:

 

A postai úton kiküldött határozatok alapján az I. féléves díjról szóló számlákat 2020. november 1-jét követően a KRÉTA rendszer e-ügyintézés felületén is  kiegyenlíthetik. Ehhez kiküldtük  a gondviselői jogosultságokat, valamint a befizetési tájékoztatókat is. Kérem, hogy őrizzék meg ezeket a dokumentumokat, mert szükség lesz ezekre a befizetésnél! Mivel a művészeti iskola KRÉTA rendszerébe nem építették még be a pénzügyi modult a fejlesztők, így a befizetés sem lehetséges jelenleg. Ha aktuálissá válik a befizetés, akkor a KRÉTA rendszeren keresztül informálni fogjuk Önöket.

 

Szíves elnézésüket kérjük.

 

Üdvözlettel: Balog Erika

                    intézményvezető-helyettes