Nemzetközi könyvjelzőcsere-program (2018.)

E tanévben harmadszor neveztünk be az Iskolai Könyvtárak Nemzetközi Szervezete (IFLA) Nemzetközi könyvjelzőcsere-programjába. A project lehetőséget ad arra, hogy más országokkal, gyermekekkel ismerkedjenek meg tanulóink, s természetesen jó alkalom a kézműveskedésre is.

Iskolánkból a korábbi év jó tapasztalatai miatt 8 osztály (1.a, 1.b, 3.b, 4.a, 5.a, 6.a, 6.b, 6.c) jelentkezett a projectbe, és készítettszép és ötletes könyvjelzőket. A partnerek elküldték bemutatkozó leveleiket, és a Hong Kong-i csoporttól már könyvjelzőket is kaptunk. Köszönöm a kollégák lelkes munkáját! Köszönjük a Nagycsaládosok Egyesületének (Ádám Ibolyának és Kutasi Józsefnek) a támogatását is, akik segítségével Lakitelekről szóló kiadványokat is tudtunk a könyvjelzőkkel küldeni.

Párok:

osztály