Lakitelek, Kiss János u. 1. (76) 449-077 lakitelekiskola@gmail.com

Szolnok Open összegzés

2019. február 23-án a Szolnok Open Országos Majorette Versenyen vettünk részt. A versenyre 36 egyesület nevezett, többek között Aradról, Pécsről, Szegedről, Debrecenből, Budapestről érkeztek csapatok;összesen 819 fő nevező. Hosszú nap volt, hiszen a reggeli 10 órási kezdést követően az utolsó versenyprodukcióval este fél10 után léptek színpadra a szenior nagylányok. 10 versenyszámmal neveztünk, többek között csapattal, miniformációkkal, trióval, szólókkal. Erős és szoros versenyt tudhatunk magunk mögött, hiszen nagyon színvonalas és magasan képzett csapatok ellen versenyezhettünk, de a versenyzés során az arabeszkesek igyekeztek magukból a lehető legjobbat kihozni, a lehető legjobb formájukat nyújtani. Büszkén elmondható, hogy a lakiteleki csapat tagjai nagyon szépen szerepeltek, kitűnően helyt álltak és képviselték Lakiteleket.Büszkék vagyunk Rátok!

A csapat edzője és koreográfusa Tóth Zsófia, a gyerekeket mentorálta: Kardos Edina, Faragó Violetta és Madari Lili.

Az eredményeink:


Cheerpom mini 1.hely

Réka bot szóló 1.hely

Vivi pompon szóló 1.hely

Kadet pom mini 3.hely

Szenior bot mini 3.hely

Bogi pompon szóló 6.hely

Kadet bot csapat 6. hely

Kadet bot mini 7.hely

Maja bot szóló 8.hely

Szenior bot trió 10.hely

 

Versenyen részt vevő gyerekek:

Balla Vivien

Bodri Bella 3.a

Borbély- Kalócz Tamara 3.b

Dobi Leila

Faragó Lilien 7.a

Faragó Violetta

Illés Janka 8.a

Kakó Villő 1.b

Kelemen Léda

Kovács Olívia

Kozma Katalin 3.b

Kubányi Diána 3.b

Madari Lili

Rácz Maja 4.a

Révész Lili Henrietta 8.c

Riczu Regő 3.a

Tóth Dorina 3.b

Tóth Réka

Varga Nelli 4.b

Vass Boglárka

Vincze Szilvia 8.b

Zérci Virág Hanna 5.a