Lakitelek, Kiss János u. 1. (76) 449-077 lakitelekiskola@gmail.com

Újabb hangszerekre számíthatunk

2018. szeptember 7-én küldött levelet a tankerület arról, hogy a múlt évben kapott Yamaha pianínó mellett újabb hangszerekre számíthatunk. Majdoktóber 25-én egy digitális zongorával, fuvolával, két  klarinéttal, egy szaxofonnal, egy trombitával gyarapodott is hangszerkészletünk. Hál’ Istennek, bőven vannak növendékeink, akik már nagyon várják az új zeneszerszámokat. Azért is örülünk a hírnek, mert idén több rendezvénnyel is szeretnénk megemlékezni a lakiteleki alapfokú művészeti oktatás 20 esztendős múltjáról.

 

Októberben a  Szülői Munkaközösség jóvoltából minden osztályterembe került egy-egy polcos szekrény a pakolás megkönnyítésére, amelyeket a 7. és 8. osztályosok technikaórákon rakták össze, valamint három kerti kiülőt kaptunk, melyet örömmel vettek birtokba a gyermekek a nagy iskola alsós udvarán.  Köszönjük szépen!