Lakitelek, Kiss János u. 1. (76) 449-077 lakitelekiskola@gmail.com

Tanulóink2017/2018-es tanév

1.a osztály

OsztályfőnökVáradi Erika

  1. Balog Kevin  
  2. Bencsik Henrietta                                                    
  3. Bódor Imola                                                             
  4. Budai Barbara Judit                                                 
  5. Cina Olivér                                                   
  6. Fialka Tibor Előd                                                                             
  7. Herczig Dzsamilla
  8. Jakobei Vanda Eszter                                                          
  9. Kakó Dorka  Rozina                                    
  10. Keskeny Alexandra                                                 
  11. Kiss Dorottya Lara                                       
  12. Kovács Gergő                                                                      
  13. Kökény Jázmin                                                                    
  14. Lőrincz Evelin Blanka                      
  15. Mócza Zselyke                                             
  16. Nagy Noémi              
  17. Rózsa Hanna                                                                        
  18. Somodi Vanda                                                                                
  19. Tamási Gréta
  20. Trencsényi István

1. b osztály

Osztályfőnök: Boros József Zoltánné                                                                                     

  1. Ambrus Mátyás
  2.  Bódor Boglárka Lolli
  3. Csercsa Boglárka                              
  4.  Gál Jázmin                                                              
  5.  Generál Dorina                                                                   
  6.  Hajagos Mihály Hunor                                                       
  7.  Hencz Lajos                                                            
  8. Horváth Dorina                                            
  9. Kalló Alexandra                                                                  
  10.  Kotvics Viktória                                          
  11.  Kovács Kitti                                                            
  12.  Kovács Mátyás                                                       
  13.  Lakatos Ketrin                                            
  14. Oláh Hanna                                                              
  15.  Palovits Bianka                                                       
  16.  Pekár Attila Bence                                                  
  17.  Raisz Árpád                                                            
  18.  Sváb-Kovács Kolos                                                            
  19.  Sallai Barnabás Milán                                             
  20.  Szőnyi Vivien                                                             

1.c osztály

Osztályfőnök: Palotás Endre Roland 

  1. Balla Flóra                                                                
  2. Bari Bella Elizabeth
  3. Czinka Karola Krisztina
  4. Csille Vivien
  5. Hovodzák Alexandra
  6. Kiss Gergő
  7. Körtvélyesi Blanka
  8. Körtvélyesi Vanessza
  9. Kulcsár Vanessza Dzsenifer
  10. Markó Adrienn
  11. Németh Jenő
  12. Nyisztor Dalma
  13. Sebők Vivien
  14. Szabó Gergő
  15. Szabó Péter
  16. Széber Amira
  17. Szendrei László Barna
  18. Szóráth Lili Dorina
  19. Varga Bence Pál
  20. Zoltán Boróka Sára

2. a osztály

Osztályfőnök: Echbauer Dóra 

  1. Bánfi Attila
  2. Bodri Bella
  3. Borsos Viktor György
  4. Farragó Bianka
  5. Gombai Alina Melinda
  6. Hencz Botond
  7. Kiss Laura Anna
  8. Kovács Bence
  9. Kovács Noémi
  10. Laczkó Arnold
  11. László Ferenc Máté
  12. Magyar Róbert
  13. Miski Márkó Attila
  14. Nádudvari Zalán
  15. Pap Ferenc Gergő
  16. Rádi András
  17. Riczu Regő
  18. Salánki Péter Imre
  19. Sváb-Kovács Előd
  20. Szabó Márk
  21. Tóth Máté
  22. Tóth Andrea Gabriella
  23. Varga Tímea
  24. Vass Amanda

 2. b osztály

 Osztályfőnök: Vargáné Darabos Márta 

  1. Balázs Zsombor
  2. Borbély-Kalócz Tamara
  3. Budai Benjamin
  4. Csató Dávid
  5. Honti Kende Bulcsú
  6. Jurás  Péter
  7. Kovács Kristóf
  8. Kozma Katalin
  9. Krék Hanna
  10. Kubányi Diána
  11. Lendvai Adél
  12. Magyar Roland Raul
  13. Major Máté
  14. Márton Attila
  15. Milbich Zsombor Hunor
  16. Mócza Zsófia
  17. Nagy Norbert
  18. Német Szeverin
  19. Mnyerholcz Dominik Marcell
  20. Szécsényi Doroti
  21. Tóth Bence Sándor
  22. Tóth Dorina
  23. Tóth Jázmin
  24. Tóth Petra
  25. Török Panna
3.a osztály

Osztályfőnök : Antal Attiláné 

  1. Csikós Richárd
  2. Deli Bálint
  3. Gál Zsombor  magántanuló
  4. Géró Milán
  5. Herczeg Vivien
  6. Horváth Pál Erik
  7. Juhász Angéla
  8. Kocsis Noel
  9. Krizsány Sarolta
  10. Kulcsár Anasztázia Elizabet
  11. Nagy Krisztián
  12. Palovits Noel
  13. Papp Kálmán
  14. Pekár Nikolett
  15. Pigniczki Zsombor Rajmund
  16. Pintér Krisztián
  17. Rácz Maja
  18. Sváb-Kovács Zalán
  19. Szűcs Levente
  20. Tényi Kevin Krisztián
  21. Tóth Emese

 3.b osztály

 Osztályfőnök: Sallainé Győri Csilla 

  1. Babita Zoltán Tamás
  2. Bernát Alexa Léna
  3. Budai Sándor
  4. Fekecs Levente
  5. Földvári Korina
  6. Gulyás Bence
  7. Hajdu Alin
  8. Heinrich Lenke
  9. Katona Zoltán Márk
  10. Kecskés Regő István
  11. Kerekes Bence
  12. Kovács Zalán
  13. Máté Mihály
  14. Máté Roland Milán
  15. Molitor Gergő
  16. Murai Dominik Benjamin jött 2017.10.12. Tiszasas
  17. Pigniczki Tamás
  18. Széber Belián
  19. Szuetta Bíborka
  20. Tóbi Krisztina
  21. Varga Nelli

3. c osztály

Osztályfőnök: Kissné Nagy Krisztina

  1. Bódor Bianka
  2. Boros Botond
  3. Dóra Bettina
  4. Farkas Leila Mirjam
  5. Farkas Rebeka
  6. Katona Szilárd
  7. Kovács András
  8. Lenthár Laura Barbara
  9. Nagy Róbert
  10. Parádi Viktória
  11. Rácz Ferenc
  12. Rádi Viktória
  13. Rigó Hanna
  14. Szeibert Dávid
  15. Tigyi Zsanett
  16. Tóth Gergő
  17. Török Dániel
  18. Vaida Laurentiu Petrut (Vajda Péter)

4.a osztály

Osztályfőnök: Dantesz Ágnes

  1. Aszódi Kincső
  2. Barta Bulcsú
  3. Bodri Balázs
  4. Csikós Csanád
  5. Eckschmidt Bence
  6. Erdős Boldizsár
  7. Faragó Ferenc János
  8. Faragó Rebeka
  9. Ferencz Vanda Gabriella
  10. István Márk
  11. Kiss Orsolya Boglárka
  12. Lakatos Zsanett
  13. Mócza Réka
  14. Nagy Ádám
  15. Nagy János
  16. Rádi Vivien
  17. Sebők Barbara
  18. Sváb - Kovács Zoltán
  19. Zérczi Virág Hanna
  20. Zoltán Gyöngyös Júlia

4.b osztály

Osztályfőnök: Pádár Erzsébet

  1. Bartus Helga
  2. Berkes Bálint
  3. Csille Alexandra
  4. Csikós Ádám
  5. Egeresi Anna
  6. Gencsi Márta Alexandra
  7. Gödény Kitti 
  8. Felker Melinda
  9. Kerekes Márk
  10. Király Gergely Dávid
  11. Kovács Dorka
  12. Kovács Zoltán
  13. Kökény Fanni
  14. Krék Roland
  15. Lajkó Boglárka
  16. Lakatos Bianka
  17. Nagy Blanka
  18. Polovits István
  19. Szőnyi Erik
  20. Török Zsigmond

4.c osztály

Osztályfőnök: Varga Sándorné

  1. Babita Melissza
  2. Balog Dominika Petra
  3. Bársony Gergely
  4. Cseh Henrietta
  5. Dobecz Bese
  6. Dudás Enikő
  7. Gönczöl Vanessza
  8. Herceg Dávid
  9. Kocsis Noel Kristóf
  10. Mokos László
  11. Müller Luca
  12. Nagy Patrícia
  13. Parádi József
  14. Révész Miklós Márk
  15. Simonyi Dániel György
  16. Szabó Kata Anna
  17. Tóth Dániel
  18. Valentin Zsanett
  19. Varga Dalma

5.a osztály

Osztályfőnök: Olajosné Kádár Ilona

  1. Anka Domonkos
  2. Asztalos Ádám
  3. Balog Boglárka Ivett
  4. Habran Nelli
  5. Kökény Tamara
  6. Kutasi Balázs
  7. Lantos Máté
  8. László Balázs
  9. Lendvai Márton
  10. Molnár Benedek
  11. Molnár Gergő
  12. Molnár Kolos
  13. Ország Levente
  14. Parádi Tamás Dávid
  15. Raisz Albert
  16. Tóth Richárd Adrián
  17. Tóth Zsuzsa
  18. Török Richárd
  19. Zérci Bianka Krisztina

5. b osztály

Osztályfőnök : Kozmáné Vincze Éva

  1. Bagi Lilla Nóra
  2. Balla Dániel
  3. Demeter Anna Luca
  4. Földvári Nagy Anna
  5. Gál András
  6. Hajdú Hajnalka Tünde
  7. Kállai Gábor Zsolt
  8. Kéri Gergő
  9. Kovács Bence
  10. Kovács Janka
  11. Krizsány Endre
  12. Pap Loretta
  13. Salánki Anna
  14. Tasi Berta Dominika
  15. Tasi János
  16. Tóbi Lili
  17. Torbán János Imre
  18. Tóth Emma
  19. Tóth Zsombor

5.c osztály

Osztályfőnök: Csató Tamás

  1. Benke Gréta Boglárka
  2. Berényi Barbara
  3. Dakó Jázmin
  4. Dudás Dominik
  5. Heinrich Gyöngyvér
  6. Horváth Barbara
  7. Kállai Zoltán
  8. Kiss Hanga
  9. Kiss Róbert
  10. Kovács Richárd
  11. Németh Benett
  12. Pusztai Virág
  13. Salánki András
  14. Sántha Klaudia
  15. Simonyi Levente
  16. Simó György András
  17. Szűcs Zsóka
  18. Tóth Patrik
  19. Varga Dániel
  20. Varga Mihály
  21. Varga Réka

6.a osztály

 Osztályfőnök: Fodorné Olajos Judit 

  1. Balázs Olivér
  2. Bátor Béla
  3. Csató Tamás
  4. Dakó Tibor
  5. Dombi Zsolt
  6. Faragó Lilien
  7. Hajdu Marcell-Calin magántanuló
  8. Hartyányi Karolina
  9. Horváth Alexandra
  10. Kabók Tamás
  11. Kakó Hanna Flóra
  12. Kiss Botond Sándor
  13. Kovács Renáta
  14. Lajkó Bianka
  15. Lingurár Attila Martin
  16. Magyari Richárd Zoltán
  17. Medveczki Laura
  18. Milbich Domonkos
  19. Nádudvari Szabolcs
  20. Nagy Katalin
  21. Olar Alexander
  22. Palotai Kíra
  23. Szabó Csenge
  24. Szabó Ivett
  25. Tóth Anasztázia
  26. Vass Fanni Éva

6.b osztály

Osztályfőnök: Peszeki Anita

  1. Bánfi Andrea
  2. Barta Panna
  3. Belicza Zsolt
  4. Bencsik Nikolett
  5. Csordás Bence
  6. Dósa Gábor
  7. Faragó Bianka Barbara
  8. Farkas Andor Benjamin
  9. Horvát Vanessza
  10. Jánosi Levente Zoltán
  11. Kéri Fanni
  12. Kotvics Regina
  13. Kökény Kamilla
  14. Kőszegi Zsófi
  15. Kulcsár Alexandra Marietta
  16. Laczkó Antal
  17. Lajkó Szabina
  18. Major Richárd
  19. Nagy Réka
  20. Németh Gréta
  21. Pap Dorisz
  22. Pusztai Benedek
  23. Sütő Lilla
  24. Tálas Regő Áron
  25. Újvári Lénárd
  26. Zarnócz Péter

7.a osztály

Osztályfőnök: Szelesné Kása Ilona 

  1. Bódi Réka
  2. Bozsik Bianka
  3. Budai Veronika Diána
  4. Butor Bence
  5. Erki Laura Emma
  6. Faragó József
  7. Heinrich Zalán
  8. Illés Janka
  9. László Boglárka
  10. Német Vanda
  11. Nyerges Evelin Emília
  12. Radics Bertold
  13. Sárdi Alexandra Mónika
  14. Somodi Armand
  15. Tóth Gergő
  16. Tóth Zsanett
  17. Tóth-Péli Márk
  18. Uram Bence
  19. Varga Ádám
  20. Kozma Levente jött 2017.10.10.
  21. Zöldi Barnabás

7.b osztály

Osztályfőnök: Tigyi Julianna

  1. Bodri Bence
  2. Dósa Kitti Stella
  3. Eckschmidt Zorán
  4. Gyenes Fanni
  5. Horváth László
  6. Kocsis Herman
  7. Korvin Barbara
  8. Kotvics Dominik
  9. Kovács Adrián Rómeó
  10. Németh Gábor Kálmán
  11. Patkós Evelin
  12. Penti Valéria
  13. Péter Márk László
  14. Raisz Vencel
  15. Szeibert Károly
  16. Tatár Krisztina
  17. Varró Bence Sándor
  18. Véber Zoltán
  19. Vincze Szilvia
  20. Zérci István Krisztián

7.c osztály:

Osztályfőnök: Csupor Antal

  1. Belicza Panna
  2. Biró Tamás Milán
  3. Czingáli Anna
  4. Csikós Nóra
  5. Deli Bence
  6. Dóra Dominik
  7. Erdős Jázmin
  8. Gersits Hanna
  9. Hollai Richárd
  10. Hürkecz Milán Aurél
  11. Kárpáti Krisztián Gábor
  12. Kecskés Dominik
  13. Lángos Zsófia Ibolya
  14. Nagy Alexandra
  15. Nagy Evelin jött:2017.11.13.
  16. Németh Réka
  17. Révész Lili Henriett
  18. Sári László
  19. Szikszai Dávid László
  20. Varga Ádám
  21. Varga Dániel
  22. Zoltán Levente Bulcsú

8.a osztály                

Osztályfőnök: Nagyné Nádudvari Ilona

  1. Babita Tamás László
  2. Balla Boglárka
  3. Balog Kitti
  4. Csikós Zoltán
  5. Dobecz Richárd
  6. Dombi Zsanett
  7. Faragó Martin
  8. Jakab Janka
  9. Kéri Kitti
  10. Kiss András János
  11. Kiss Csaba
  12. Kiss Gergely
  13. Korvin Ákos
  14. Lakatos Kitti
  15. Lingurár Virág Petra
  16. Mester Sándor
  17. Szűcs Kata
  18. Tapodi Annamária Zsófia
  19. Tóth Marcell
  20. Varga Vanda Bernadett
  21. Zérczi Richárd Sándor

8.b osztály

Osztályfőnök: Rusvai Melinda

  1. Bali Lilla
  2. Balog Szilvia Katalin
  3. Czechmeister Zsófia
  4. Deák Róbert
  5. Dósa Ábel
  6. Faragó Csaba
  7. Gersits Sálome Rachel
  8. Hegedűs János Péter
  9. Klingert Georgina
  10. Kósa Richárd
  11. Kovács Ivett
  12. Könyves Gergő Zoltán
  13. Molitor Lajos
  14. Nagy Árpád
  15. Privler Zsófi
  16. Rádi Dominika Jázmin
  17. Rebek Renátó
  18. Tóth Réka
  19. Turza Dániel

8.c osztály

Osztályfőnök: Szekeres János Zsoltné

  1. Anka Gyula Benedek
  2. Bajáki Kartal
  3. Bajáki Vazul
  4. Berkes Szilvia
  5. Dobecz Andor
  6. Jász Szabolcs
  7. Kiss Ádám
  8. Kutasi Márta
  9. Mohácsi Bianka
  10. Müller Ferenc
  11. Nagy Ramóna
  12. Pomucz Anna
  13. Sebők Laura
  14. Szabó Bence Zoltán
  15. Szénási Bertalan
  16. Varga Lili
  17. Varga Panka
  18. Varga Sándor