Lakitelek, Kiss János u. 1. (76) 449-077 lakitelekiskola@gmail.com

TANÓRÁN KÍVÜLI EGYÉB FOGLALKOZÁSOK

TANÓRÁN KÍVÜLI EGYÉB FOGLALKOZÁSOK IGÉNYBEVÉTELÉNEK LEHETŐSÉGEI

TANÁR NEVE                              MŰVÉSZETI ISKOLA                                                 IDŐPONTJA

CSÜLLÖG EDINA   ZONGORA, NÉPZENEI ISMERETEK, CITERA, SZOLFÉZS     HÉTFŐ, KEDD, SZERDA, CSÜTÖRTÖK, PÉNTEK DÉLUTÁN

GYURICS GYÖRGY                 GITÁR                                                                       KEDD DÉLUTÁN, SZOMBAT

FAJKA JÓZSEF                         GRAFIKA HÉTFŐ, KEDD, SZERDA, CSÜTÖRTÖK    DÉLUTÁN NYÁRLŐRINC                        

KROKAVECZ ANDRÁS    FURULYA, FUVOLA                                                                   SZOMBAT

LAKATOS BENCE              KLARINÉT             SZOMBAT

LÉCZNÉ URBÁN BERNADETT  CITERA,NÉPZENEI ISMERETEK                       SZERDA, CSÜTÖRTÖK, PÉNTEK DÉLUTÁN  NYÁRLŐRINC

HEGYES NÁNDOR ZOLTÁN     HEGEDŰ      KEDD DU. NYÁRLŐRINC,SZERDA, CSÜTÖRTÖK, PÉNTEK  DÉLUTÁN LAKITELEK

POLYÁK ALBERTNÉ                         ZONGORA                                              HÉTFŐ, KEDD, SZERDADÉLUTÁN

SZABÓ JÁNOS BENCE                    HEGEDŰ                                          HÉTFŐ, PÉNTEK DÉLUTÁN

SZELESNÉ KÁSA ILONA  GRAFIKA            HÉTFŐ, KEDD, SZERDA,  CSÜTÖRTÖK DÉLUTÁN

SZŐKE FERENC    FURULYA, RÉZFÚVÓS, SZOLFÉZS                  HÉTFŐ,KEDD,                                                                                                                            SZERDA DU. NYÁRLŐRINC, CSÜTÖRTÖK, PÉNTEK DÉLUTÁN,  SZOMBAT DÉLELŐTT  LAKITELEK              

VADAS LÁSZLÓ NÉPZENEI ISMERETEK   PÉNTEK DÉLUTÁN

 

                              

TANÁR NEVE     SZAKKÖR             IDŐPONTJA

CSUPOR ANTAL                 HONLAPSZERKESZTŐ   CSÜTÖRTÖK 14.00-15.30

KÓKAI-LÁSZLÓ TÜNDE        ANGOL  ELŐKÉSZÍTŐ                                   CSÜTÖRTÖK  14.30-15.15

KOZMÁNÉ VINCZE ÉVA        MAGYAR ELŐKÉSZÍTŐ      KEDD,SZERDA  14.00-15.30

KŐVÁGÓ MIKLÓSLAJOS          ATLÉTIKA SZERDA, CSÜTÖRTÖK  14.20-15.50

LÁSZLÓFFY BÉLA                   BARANTA                                                           KEDD  8. ÉS 9. ÓRÁBAN

NAGYNÉ NÁDUDVARI ILONA    MATEK ELŐKÉSZÍTŐ      KEDD 14.30-16.00

 

OLAJOSNÉ KÁDÁR ILONA            MAGYAR ELŐKÉSZÍTŐ  SZERDA 14.30-16.00

PÁLINKÁS DONÁT           LABDARÚGÁS                                  KEDD 14.00-15.30

PESZEKI ANITA NÉMET ELŐKÉSZÍTŐ      CSÜTÖRTÖK 14.30-16.00

RUSVAI MELINDA           KÉZILABDA                                                        HÉTFŐ 14.30-16.00,

SALLAINÉ GYŐRI CSILLA               NÉPTÁNC            SZERDA  14.00-15.00

CSÜTÖRTÖK 14.00-16.00

PÉNTEK  13.00-14.00; 18.00- 21.00

SZEKERES JÁNOS ZSOLTNÉ          MATEK ELŐKÉSZÍTŐ       HÉTFŐ, CSÜTÖRTÖK  14.30-16.00

ÉNEKKAR                                         PÉNTEK 15.00-15.45

SZELESNÉ KÁSA ILONA  SZÍNESKERT                                                     PÉNTEK 14.30-16.00