Titkárság

Ádám Ibolya
Német Anna

Közérdekű információk

Az étkezési térítési díj beszedése  minden hónap 10-e utáni héten két nap a kis iskolában, 2 nap a nagy iskolában, a pótbefizetés pedig  a Laki-Konyha Kft. 6065 Lakitelek, Széchenyi krt. 104. alatti  címen történik , a  kiírás szerint  Somodiné Német Idánál (06/70 931-7826). Betegség esetén az ebédet  is  Somodiné Német Idánál  telefonos elérhetőségén lehet lemondani  10 óráig, de az aznapi ebéd ételesben elvihető az ebédlőből. Kérjük, hogy az ingyenesen étkező gyermekek ebédjét is mondják le hiányzás esetén a szülők. Iskolai szünetek idején az  étkezéssel  kapcsolatosan  a megadott telefonszámon lehet érdeklődni.

A művészeti iskola  befizetés (térítési- és tandíj) félévente történik, az első félévi díj október 15-ig, a második félévi díj március 15-ig esedékes. A sajátos nevelési igényű , hátrányos helyzetű gyermekek számára ingyenes a művészeti iskola.

Felhívjuk a szülők figyelmét arra, hogy a rendszeres gyermekvédelmi határozatok lejártának határidejét a szülő köteles figyelemmel kísérni és az önkormányzatnál intézkedni annak meghosszabbításáról, vagy bejelenteni iskolánk felé a változás tényét.

Iskolatej program keretében  tízóraira ingyen tejet hétfőn, kakaót  pedig kedden, szerdán, és pénteken kapnak a diákok. Csütörtökön  kis dobozos 100%-os  gyümölcslevet,  szerdán  és pénteken almát osztunk a gyermekeknek  1-6. évfolyamon.

A diákigazolványért nem kell fizetni.  Akinek nincs meg ez a dokumentuma, annak el kell mennie a szülővel az okmányirodába (Kecskemét vagy Tiszakécske). El kell vinni a következő okmányokat: születési anyakönyvi kivonat, lakcímkártya, TAJ kártya. Az okmányirodában kapott igazolást az iskola titkárságára be kell adni, és az iskola intézi tovább. Az iskolába érkezik a diákigazolvány, amit aláírással igazolnak, hogy átvették azt.

Aki utazik, de nincs diákigazolványa, az a titkárságon kérhet egy igazolást, amíg el nem készül az okmánya.

Aki  iskolai nyakkendőt (2000 Ft) szeretne vásárolni,  jelezze a titkárságon Német Annánál.