2025. június 17-én a Mákvirág Drogéria újra helyet adott grafikásaink kiállításának. A kiállítás megnyitóján Olajos István főigazgató szavakba öntött gondolatai után, a lakiteleki citerásaink Gortva Boglárka és Fekete Luca zeneszóval örvendeztette meg a jelenlévőket. Tóth-Kiss Györgyi, grafika tanárunk is elmondta évértékelő beszédét, melyben a pályázatokon és versenyeken elért sikereket is kiemelte. Köszönjük Lendvainé dr. Erki Máriának, hogy biztosítja grafikásaink számára 2 hónapig a helyet a kiállított műveknek. Szeretettel ajánljuk minden kedves érdeklődőnek az Állati barátság című kiállításunk megtekintését.