Akadálymentesítési lehetõségek

Olvasható betűtípus
Helyreállítás

Versenyek2024 március 9-én került megrendezésre az UNIVER PETANQUE KUPA

2024. március 9-én szombaton került megrendezésre a Hungarikum Ligetben az UNIVER PETANQUE KUPA. Három kategóriában (ifjúsági, felnőtt, vegyes) 25 csapat mérette meg magát a Vaspatkó Lovardában.

Tanári csapatunk tagjai, Balog Erika, Paulin-Kovács Hajnalka, Rusvai Melinda a felnőttek mezőnyében 16 csapatból a 8. helyen végeztek.

Diákjaink is kiválóan szerepeltek: a Wildcats csapat, Széber Amira 7.b, és testvére, Széber Belián 1. helyezést értek el. Második helyen végzett a Szemfényvesztők csapata, Farkas Kitti 6.a, Kakó Villő 6.a, Paulin Viola 6.a. A Soha nem volt csapat, Molnár Lia külsős, Paulin Bertalan 5.a, Riczu Regő 8.a a 4. helyen végeztek, míg a Verhetetlenek csapatának tagjai, Horváth Maja 6.a , Radvánszki Ákos 6.a az 5. helyezést érték el.

Gratulálunk mindannyiuknak a remek szerepléshez!