Május 28-án a nyárlőrinci citeratanszak tanulóiból alakult énekegyüttesek Tiszaalpáron jártak a II. Bársony Mihály népdaléneklési versenyen, amelyen mindkét csoport Kiemelt Arany minősítésben részesültek.
Az együttesek tagjai: Bújdosó Brúnó Lécz Panna, Tóth Merse Ében, Zöldi-Kovács Gréta, Zöldi-Kovács Réka, Varga Zoé Hanna,Tapodi Kartal, Szabó Soma.
Szabó Soma 8. osztályos tanuló szóló ének kategóriában szintén Kiemelt Arany minősítést kapott.