Április 7-én volt a Komplex Természettudományos Megyei Verseny és Rajzverseny a Tiszaalpári Árpád Fejedelem Általános Iskolában az „Év élőlényei” címmel. A rajzversenyre a megyéből 200 munkánál is több érkezett, a döntőbe 20 tanuló került be. A zsűri döntése alapján Kardos Zselyke kategóriájában I. helyezést ért el.
Gratulálunk Tóth-Kiss Györgyi felkészítő tanárnak!