Május első vasárnapja, anyák napja-ebből az alkalomból május 2-án, kedden délelőtt művészeti iskolásaink anyák napi műsorral köszöntötték a gondozási központ édesanyáit, nagymamáit, dédmamáit.
Vargáné Darabos Márta versei adták a keretet az egész műsornak. Fúvós, pengetős, billentyűs hangszereink mellett énekszóval és Szelesné Kása Ilona grafikásai által készített könyvjelzőkkel szereztünk örömet az időseknek és a dolgozóknak.
Krokavecz Andrásnak, Somogyi Károlynak, Lakatos Bencének, Polyák Albertnének, Csikós-Molnár Boglárkának köszönjük a tanulók felkészítését.