December 9-én Mezőtúron járt a Lakiteleki Eötvös Iskola nyárlőrinci tagintézményének a zenekara, a Pöszméte Citerazenekar, akik a KÓTA Mezőtúri Ifjúsági Népzenei Találkozó és KÓTA Aranypáva Térségi és Országos Népzenei Minősítő fesztiválján mérettették meg magukat. A zenekar országosan Arany minősítést ért el!
Gratulálunk a felkészítő tanárnak, Léczné Urbán Bernadettnek és a zenekarának!