Február 14-én tartotta a Szülői Munkaközösség farsangi mulatságát a művelődési házban. A művészeti iskolánk újra lehetőséget kapott ezen a rendezvényen is a jó hangulat megteremtésére. Grafikásaink segítségével farsangi álarcokat lehetett készíteni a tükörteremben. Zeneiskolásaink a színpadon szórakoztatták a közönséget citera, zongora, furulya és fuvola zenével, valamint énekkel és táncos műsorral.
Felkészítő tanárok: Balog Erika, Krokavecz András, Polyák Albertné, Sári Györgyi, Somogyi Károly, Tóth-Kiss Györgyi