Potyogtak az aranyak az Orgoványban megrendezett II. Térségi Népdaléneklő versenyen. Május 7-én három szólista és iskolánk Csiporka népiének együttese lépett színre. A tanult dalokat mindannyian tisztán, érthetően és nagy bátorsággal adták elő. Megérdemelt díjaink: Fekete Luca: kiemelt arany, Kovács Réka: arany, Paulin Viola: arany és a Csiporka énekegyüttes szintén arany minősítést kapott, melynek tagjai: Fekete Luca, Kovács Réka, Gortva Boglárka és Hajagos Natasa. Gratulálunk zeneiskolás diákjainknak, és felkészítőjüknek Csüllög Edinának!